3.560 Views

2 Ayda Nasıl 12 kg Verdim?

Pratik, Lezzetli ve Eğlenceli Bir Yolla Kilo Verdim!

Bu yazımda, benim için bir hayalin gerçekleşmiş olmasının  nasılını ve sonuçlarını paylaşmak istiyorum. Daha önce hiç denemediğim, ve ismini dahi duymadığım bir programla, Herbalife ürünlerini kullanarak 2 ayda 12kg. üçüncü ayda toplam 20 kg vermeyi başardım.

Sanırım bu yazıyı paylaşmak için doğru zaman geldi çattı; kilo vereli tam iki yıl oldu. Sağlıkla kilo korumayı da başardığıma göre Shake içerek kilo vermenin nasıl sağlıklı, pratik ve eğlenceli olduğunu herkese anlatmalıyım.

Gerçekten çok pratik bir program ve shake hazırlamak acayip keyifli:

  • Sabah ve akşam öğünlerinde, Herbalife Formül 1 Shake içiyorum ve öğlen sağlıklı bir tabak yemek yiyorum.
  • Shake yaklaşık olarak 5 saat tokluk sağlıyor, bunun avantajından tüm diyetim boyunca faydalanıyorum.
  • Shake kan şekerimi gün boyunca sabit tutmayı başarıyor, benim gibi bir şeker sevdalısı artık tatlı bile yemek istemiyor.
  • İlk hafta aşırı derecede zorlandığımı itiraf etmek istiyorum: Çiğnemeye alışkın olduğum bir beslenme planından, içmeye geçmek şaşırtıcı ve zorlayıcı oluyor; fakat tam 3-7 gün içinde, verdiğim kiloyu büyük bir sürprizle fark edince buna değeceğini anlıyorum ve devam ediyorum.
  • 1 Bardak shake’ime tüm mutfak becerilerimi sığdırabiliyorum. Badem alıp sütünü çıkarıyor ve 2 kaşık shake’ime 250 ml taze badem sütümü katıyorum. 1 ltlik badem sütümü 4 günde tüketiyorum.(İnanın bu şekilde pahalı ya da lüks bir lezzet bile olmuyor, herkes deneyebilir!) Ya da bazen de kendi taze hindistan cevizi sütümü hazırlıyor (1 adet taze ve bol dallı bol kahverengimsi orta boy bir hindistan cevizi satın alıyor 🙂 ve kırıp içini blenderdan/parçalayıcıdan ılık temiz su ile birlikte geçiriyorum ve bir tülbentle damıtıyorum) ve shake’imin sıvı kısmını bu şekilde tüketiyorum.
  • Antioksidan etkisi olan tüm meyveleri gün aşırı shake’ime katıyorum. Bir gün böğürtlen, diğer gün frambuaz (orman meyvelerini marketlerin dondurulmuş gıdalar bölümünden kolayca temin edebiliyorum ve bu yöntemle aşırı düşük ısıda besinler çatlamadan dondurulduğu için yaz kadar sağlıkla bu meyveleri tüketebiliyorum), öteki gün avokado, chia tohumu vb…liste böyle uzayıp gidiyor ve neredeyse tüm süper besinleri 1 haftalık programlarla tüketmiş oluyor ve çaktırmadan sağlığıma sağlık katmış oluyorum.

 

Herbalife ile kilo vermek konusunda daha fazlasına ulaşmak için instagram hesabımı takip edin. Insta Bio’da yer alan Whatsapp hesabımı tıklayarak benden doğru danışmanlığı almak için hızla iletişime geçebilirsiniz.

Pratik, Lezzetli ve Eğlenceli bir Yol!

 

 

 

Bunları da Okumak İsteyebilirsiniz