258 Views

Nitrik Oksit Nedir?

Keşfedin...

Nitrik oksit bilimi hakkındaki gerçekler: Mucizevi bir molekül!

NO (Nitrik Oksit), iki atomlu bir bileşen -nitrojen ve oksijen- olarak biyolojideki en basit molekül olma özelliğini korurken, nasıl olurda insan sağlığı için mucizevi faydalarıyla ön plana çıkmayı başarır?

Nitrik oksidi hayatına dahil etmiş ve 

20 yıl

süren bilimsel çalışmalarından sonra Nobel ödülünü almaya layık olmuş bir profesör Louis Ignarro; bu değerli buluşunu bizlerin de ulaşabileceği bir marka ile birlikte çalışarak insanlığa sunuyor: Herbalife Nutrition – Niteworks Gıda Takviyesi.

Hasta olmak ya da sağlıklı olmanın günün sonunda vücudunuzda ne kadar NO olduğuyla ilgili olduğunu söylüyor doktor. Nasıl mı? Gelin birlikte çözümleyelim!

NO, vücudun doğal kalp dostu bir molekülüdür. İnsan vücudunda doğuştan bulunur, fakat yıllar geçtikçe yanlış beslenme ya da madde alışkanlıkları (sigara, alkol) sebebiyle tamamen tükenir. Çok şükür ki NO miktarının fazlalığı vucüdumuzu tamir eden bir özelliğe sahiptir, anında kan damarlarını esnekleştirir ve kan akışını vücudun tümünde kontrol etmeye başlar. Dolayısıyla genellikle yanlış beslenme sonucu yaşanan kalp krizine sebep olan kan kalınlaşmasını ve kan damarlarında plag oluşumunu engeller. Eczaneden alınan ve bolca kullanılan bir çok kolestrol ilacının amacı da zaten vücuttaki NO miktarını artırmaktır; fakat ilaçlar bunu kimyasal düzeyde yaparken doktorumuzun önerdiği NO planı bunu doğal yollarla, ilaçlara bağımlı olmadan, çok daha sağlıklı yollarla başarmamızı sağlar. Peki, vücudumuzda tükettiğimiz NO salınımını yeniden nasıl artırabiliriz?

Program çok basittir:

Spor, beslenme ve Niteworks.

Günlük gıda takviyesi kullanmak (Niteworks), spor yapmak (her gün 20 dk yürüyüş yapmak da bir spordur) ve doğru beslenmek (besin değeri yüksek gıdalar tüketmek) ile vücutta hemen artırabilir. Hemen dediğim gerçekten hemen gerçekleşir; yalnızca 3 gün içinde vücudunuzdaki değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

NO programı yalnızca kalbinize iyi gelmez, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirerek kanser başta olmak üzere birçok hastalıkla baş etmenizi ya da yaşamınız boyunca bu hastalıklara hiç yakalanmamanızı sağlar.

Bugün kalp rahatsızlığı olup damarları tıkanan birine ilk önce anjiyo yapılır ve ameliyat her zaman sağlık riski taşır- fakat anjiyoya gerek kalmadan yalnızca vücudunuzdaki NO oranını artırmanız ile damarlarınızın kontrollü bir şekilde genişleyeceğini ve tıkanmaların önlenebileceğini bilseydiniz ne yapardınız? Bir dakikalığına düşünün.

NO Başka Nerler mi Yapar?

Baş ağrısı ya da migren ağrılarını iyileştirir ve sonlandırır.

Astım ve alerji problemlerinizi ortadan kaldırır.

Hafızanızı güçlendirir ve Alzheimer gibi hastalıklara yakalanma olasılığınızı ortadan kaldırır.

Kronik mide rahatsızlıklarını, ülseri iyileştirir.

Genital bölgenizdeki kan akışını hızlandıracağı için seks yaşamınızda istekli ve güçlü olmanızı sağlar.

Çok güçlü bir antioksidan olduğu için yaşlanmayı geciktirir, ve cildinizden saçınıza ışıl ışıl olmanızı sağlar.

Serbest radikallerle savaşır.

İçten ne kadar gençsiniz?

Eğer 50 üstü bir yaştaysanız ve yaşınız sebebiyle hastalıklar geliştirmeye başladıysanız; kalp, kolestrol ya da şeker hastalığı gibi, büyük ihtimalle organlarınızın durumu pek iyi değildir.  Doktorunuza danışarak kullanacağınız bu gıda takviyesini kullanmadan önce doktorunuza şişenin hemen arkasında açıkça belirtilmiş olan içindekiler bölümünü okuyun, doktorunuz her şeyi anlayacaktır… Diğer taraftan değerlendirelim konuyu: Genç misiniz? fakat iyi hissetmiyor ve şimdiden bazı hastalıklar geliştirmeye mi başladınız: alerji, astım, migren, baş ağrısı, ülser vb. O halde hemen vücudunuzdaki NO miktarını artırmanız gerekiyor. Vücudunuz sizi bu belirtilerle uyarmaya başlamış bile.

L-ARGİNİNE, l-CİTRULLİNE MUCİZESİ:
Bu iki mucizevi aminoasit vücudun yapı taşı olarak sizi onarıyor. Niteworks içinde bolca bulunan bu iki değer ve C vitamini NO ile birlikte vücudunuzu onarıyor ve well being’inizi artırıyor yani iyilik ve sağlığınızı yeniden size emanet ediyor.

Programı ben denedim ve hatta hayatımın ayrılmaz bir parçası haline getirdim! 2 yıl oldu ve sonuç mükemmel!😀🎁🛎🥁📣👍💪🙋‍♀️💚


Siz de deneyin ve ilaçsız nasıl daha iyi olabileceğinizi keşfedin…

Herkese önce sağlık sonra mutluluk dolu günler diliyorum. Hoşçakalın.

Aynı zamanda Wellness yazılarımı bulacağınız instagram hesabıma da göz atın.

Programa başlamak ve genel olarak daha detaylı bilgi almak için benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerek Instagram hesabımda bulunan telefonumu arayarak ya da mesaj göndererek gerekse web sitemdeki iletişim kutusundan bana yazarak ulaşabilirsiniz.

#yenidendoğdum#herbalife#niteworks#kendineiyibak#

yapacakcokşeyvar#yeniyıldanisteyin

#gerceklesmesiicincokcalisin
#hergundahaiyibirsen#gerceklesmesiicincokcalisin
#hergundahaiyibirsen

Bunları da Okumak İsteyebilirsiniz